Product information
Threaded male part (CT)
DN15 / G0,5" outside
Thread Rd34x1/8"
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN15 (ø 19 mm) Rd34x1/8" |
|---|---|
| ISO 4144 Dimensions: | 1/2" (ø 21,3) |
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.092 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 40 |
|---|---|
| Dimension B | 14 |
| Dimension C | G1/2" |
| Dimension D | SW24 |
| Dimension E | Rd34x1/8" |