Product information
Threaded liner part (DT)
DN15 / G0,5" inside
1.4404 (316L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN15 (ø 19 mm) |
|---|---|
| ISO 4144 Dimensions: | 1/2" (ø 21,3) |
| Material type: | 316 (L) |
Product information
| Weight | 0.166 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 44 |
|---|---|
| Dimension B | 16 |
| Dimension C | G1/2" |
| Dimension D | SW24 |
| Dimension E |