Product information
Threaded liner part (DT)
DN20 / G0,75" outside
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN20 (ø 23 mm) |
|---|---|
| ISO 4144 Dimensions: | 3/4" (ø 26,7) |
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 40 |
|---|---|
| Dimension B | 14 |
| Dimension C | G3/4" |
| Dimension D | SW27 |
| Dimension E | 36 |