Product information
Hose liner part Beer
DN32 (35,00 x 1,50)
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN32 (ø 35 mm) |
|---|---|
| Diameter hose liner: | 34 mm |
| Type: | Type Beer |
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.227 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 90 |
|---|---|
| Dimension B | 70 |
| Dimension C | 27,5 |
| Dimension D | 34 |
| Dimension E |