Product information
Hose liner part DIN
DN10 (13,00 x 1,50)
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN10 (ø 13 mm) |
|---|---|
| Diameter hose liner: | 15 mm |
| Type: | Type DIN |
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 31 |
| Dimension C | 10 |
| Dimension D | 15 |
| Dimension E |