Product information
Threaded liner part (DT)
DN100 / G4" outside
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN100 (ø 104 mm) |
|---|---|
| ISO 4144 Dimensions: | 4" (ø 114,3) |
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 1.222 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 70 |
|---|---|
| Dimension B | 30 |
| Dimension C | G4" |
| Dimension D | S110 |
| Dimension E | 121 |