Product information
Threaded liner part (DT)
DN25 / G1" outside
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN25 (ø 29 mm) |
|---|---|
| ISO 4144 Dimensions: | 1" (ø 33,4) |
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.167 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 20 |
| Dimension C | G1" |
| Dimension D | SW30 |
| Dimension E | 44 |