Product information
Threaded liner part (DT)
DN32 / G1,25" outside
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN32 (ø 35 mm) |
|---|---|
| ISO 4144 Dimensions: | 1 1/4" (ø 42,2) |
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.221 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 50 |
|---|---|
| Dimension B | 20 |
| Dimension C | G1.1/4" |
| Dimension D | SW36 |
| Dimension E | 50 |