Product information
Threaded liner part (DT)
DN80 / G3" outside
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN80 (ø 85 mm) |
|---|---|
| ISO 4144 Dimensions: | 3" (ø 88,9) |
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.609 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 60 |
|---|---|
| Dimension B | 25 |
| Dimension C | G3" |
| Dimension D | SW88 |
| Dimension E | 100 |