Product information
Welding male part (1146)
4" (101,60 x 2,00)
Rd132x1/6"
1.4307 (304L) SMS 1145
Properties
| Dimensions: | 4" (ø 101,6 mm) |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 1.323 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 35 |
|---|---|
| Dimension B | 101,6 |
| Dimension C | 97,6 |
| Dimension D | |
| Dimension E | Rd132x1/6" |