Product information
Blind male part (CB)
DN10
Thread Rd28x1/8"
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN10 (ø 13 mm) Rd28x1/8" |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 21 |
|---|---|
| Dimension B | |
| Dimension C | 20 |
| Dimension D | SW17 |
| Dimension E | Rd28x1/8" |