Product information
Blind male part (CB)
DN100 / 4" / 114,30mm
Thread Rd130x1/4"
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | 4" (ø 101,6 mm) Rd130x1/4", DN100 (ø 104 mm) Rd130x1/4" |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 30 |
|---|---|
| Dimension B | |
| Dimension C | 34 |
| Dimension D | SW27 |
| Dimension E | Rd130x1/4" |