Product information
Blind male part (CB)
DN25 / 1" / 33,7mm
Thread Rd52x1/6"
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN25 (ø 29 mm) Rd52x1/6" |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.197 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 24 |
|---|---|
| Dimension B | |
| Dimension C | 34 |
| Dimension D | SW27 |
| Dimension E | Rd52x1/6" |