Product information
Blind male part (CB)
DN80 / 88,9mm
Thread Rd110x1/4"
1.4307 (304L) DIN11851
Properties
| Dimensions: | DN80 (ø 85 mm) Rd110x1/4" |
|---|---|
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 30 |
|---|---|
| Dimension B | |
| Dimension C | 34 |
| Dimension D | SW27 |
| Dimension E | Rd110x1/4" |