Product information
Blind nut
SMS 1145 2"
Rd85x1/6"
1.4301 / 1.4307 (304 / 304L)
Including boss
Including chain
Properties
| Dimensions: | 2" (ø 51 mm) |
|---|---|
| Type: | Blind nut with chain |
| Material type: | 304 (L) |
Product information
| Weight | 0.401 kg |
|---|---|
| Custom tariff code | 73072980 |
Dimensions
| Dimension A | 26 |
|---|---|
| Dimension B | |
| Dimension C | 84 |
| Dimension D | 6,5 |
| Dimension E | Rd70x1/6" |